ثبت نام خودروهای انگلیس برای ماه هشتم به عنوان تقاضای پلاستیکی دیزل کاهش می یابد

0 58

سه روز قبل از شرکت Cboe Global Markets Inc.، یکی از بزرگترین مبادلات تحت نظارت در جهان، اولین معاملات آتی پول نقد است، یکی از وحشی ترین جلسات آن است. در مبادله GDAX شرکت Coinbase Inc. قیمت ها تقریبا ۲۰،۰۰۰ دلار از حدود ۱۶،۰۰۰ دلار در حدود ۹۰ دقیقه افزایش یافت و پس از آن سقوط کرد. بزرگترین ارز دیجیتال در این سال بیش از ۱۶ برابر است.

Coinbase، یکی از بزرگترین مبادلات آنلاین ایالات متحده که توسط سرمایه گذاران مورد استفاده قرار می گیرد، به طور موقت سقوط کرد و همچنان از تاخیر خدمات رنج می برد. Trezor، یک سرویس کیف پول، توییت کرده است که با “سرورهای خود” مسائل جزئی دارد، در حالی که Bitfinex، بزرگترین مبادله بیتکوین در جهان، در توییتر گفت که تحت چندین روز تحت حمله سرویس انکار سرویس قرار گرفته و اخیرا آن را دریافت کرده است بدتر

ورود کبو و CME یک حوضه برای بیتکوین است، زیرا بسیاری از سرمایه گذاران حرفه ای مایل به انجام کار در سیستم های نامنظم نیستند که در حال حاضر بیتکوین آنها را انجام می دهد. Cboe و CME تنظیم می شوند، به طور بالقوه این نگرانی ها را تحمل می کنند.

برخی از معامله گران بزرگ فقط در مورد مقدمه قریب الوقوع هشدار داده بودند. در روز چهارشنبه، انجمن صنفی آینده – گروهی از بانک های بزرگ، کارگزاران و معامله گران – گفت که قراردادها بدون توجه به خطرات به اندازه کافی حل شده اند.

این گروه نگرانی های خود را در یک نامه باز، نگرانی های خود را مطرح کرد و درمورد اینکه آیا مبادلات قادر خواهند بود به طور مناسب به دستکاری بازار برای آینده بیتکوین بپردازند. FIA افزود که مبادلات بازخورد صنعت در سطح حاشیه، محدودیتهای تجاری، آزمایشهای استرس و پاکسازی محصولات را قبل از اینکه آنها را به بازار عرضه کند، دریافت نکردند.

کوبو با کمیته بازاریابی کالا فاکتور کار کرد تا قراردادهای خود را طراحی و بهبود دهد و “متعهد به ادامه کار با CFTC برای نظارت بر بازرگانی و رشد بازار آتی بازار بیکوین شفاف، مایع و منصفانه” باشد. شرکت.

کارشناسان دیگر تجارت صدای زنگ خطرناک را در مورد امکان دستکاری صدا می کنند. این تفکر می گوید که به دلیل آنکه بازار های اوراق بهادار توسط یک رگولاتور مرکزی تحت نظارت قرار نمی گیرند، محققان می توانند تحت رادار قرار بگیرند، در صورتی که سعی می کنند قیمت بیت کوین را در مبادلات با حجم ناچیزی بفروشند.

صرف پول بسیار دشوارتر از انجام دادن پول است.

جک بنیانگذار گروه علی بابا

Ty Gellasch، مدیر اجرایی انجمن های بهداشت سالم، یک گروه حمایت از سرمایه گذاران، گفت: CFTC “دارای قوانین ضد جاسوسی قوی برای آینده است، اما کسانی که سرمایه گذاران را در صورت نقض بازار نقاط بیت کوین، لزوما از سرمایه گذاران محافظت نمی کنند.”

قراردادهای کلوئه براساس قیمت بیت کوین بر مبادله Gemini خواهد بود. CME از چهار مبادله استفاده می کند، از جمله بازار Coinbase GDAX که قیمت آن روز پنج شنبه ناامید کننده است.

هر دو Cobe و CME دارای محدودیت هایی برای آرام کردن نوسانات قیمت هستند. کوبو توقف معاملات در دو دقیقه اگر قیمت ها افزایش یا کاهش ۱۰ درصد.

به نظر می رسد آیندۀ آکادمیک در حال تایید یک نمایه عالی است. طبق گفته فردی که از برنامه های شرکت مطلع است، شرکت Goldman Sachs Group قصد دارد تا قراردادهای آتی بیکوتین را برای مشتریان خاصی روشن کند، زمانی که مشتقات در روزهای آینده زندگی می کنند.

گلدمن ساکس، یکی از بزرگترین شرکت هایی که به مشتریان خرید و فروش قراردادهای آتی را کمک می کند، در ظرفیت آژانس عمل خواهد کرد و به عنوان یک سازنده بازار یا ایجاد موجودی در مشتقات عمل نخواهد کرد، گفت که فردی که خواسته است صحبت نمی کند درباره برنامه ها این فرد می گوید تصمیم به تمسخر دادن به معاملات مشتری، براساس یک مورد بر اساس یک مورد صورت می گیرد.

تیفانی گالوین، سخنگوی بانک، با بیان اینکه این محصول جدید است، انتظار می رود که ما مشخصات و ویژگی های ریسک قراردادهای آتی بیتکوین را به عنوان بخشی از روند رسیدگی به پرونده های استاندارد ما ارزیابی کنیم.

بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط بلومبرگ، در روز شنبه Coinbase، بیتکوین تقریبا ۳،۰۰۰ دلار ارزان تر از سطوح دیگر در بازارهای دیگر بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.